image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Firmaları İle Başvuru Yapmak Olumlu Sonuç Almayı Sağlar Mı?

Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu yapmak üzere CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz. Ankara Anlaşması firmaları içerisinde sektörünün önde gelen firması olan CSS Legal ile başvuru yapmak başvuru sahiplerini pek çok zarardan koruyarak olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilecekleri bir başvuru yapmalarını sağlayacaktır.

Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere'de serbest meslek sahibi olarak çalışmak isteyen her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının İngiltere'ye gelip çalışabileceği ve 4 yıl sonra sürekli oturum izni elde edip 5 yılı tamamladıktan sonra İngiltere vatandaşlığına geçiş (çifte vatandaşlık) yapabildiği bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize türü günümüzdeki puan bazlı İngiltere çalışma vizesi türlerine nazaran sağlaması daha kolay şartlara sahiptir. Yalnızca işi kuracak ölçüde vize şartlarını sağlamak yeterli olmaktadır. Ancak bu vize için de daha ikna edici ve yapılacak işin şartlarına uygun, gerçekçi bir başvuru yapılması çok önemlidir.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu hakkında detaylı bilgi almak ve uzmanlarımızın sağlayacağı profesyonel destek ile başvuru yapmak üzere CSS Legal uzmanları ile irtibata geçilebilir. Ankara Anlaşması firmaları içerisinde sektörünün önde gelen firması olan CSS Legal ile başvuru yapmak başvuru sahiplerini pek çok zarardan koruyarak olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilecekleri bir başvuru yapmalarını sağlayacaktır.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 876 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular