image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Eş Getirme Süresi Nedir?

Ankara Anlaşması eş getirme süresi, Ankara Anlaşması kapsamında İngiltere’de bulunan esas göçmenin vize süresi ile sınırlı olarak verilmektedir.

Ankara Anlaşması ile İngiltere’ye eş getirmek Ankara Antlaşması Bağımlıları Vizesi ile mümkündür. Bu vize kapsamında 2 yıllık evli olmayan partnerler ve 21 yaşın altındaki çocuklar da İngiltere’ye İngiltere’de yaşamakta olan ve Ankara Antlaşması Vizesi ile iş sahibi veya çalışan olarak yaşayanların yanına gelebilmektedir.

Ankara Anlaşması Vizesi ile İngiltere’de iş kuran kişilerin bağımlı aile üyeleri, asıl başvuru sahibi ne kadar vize alabilmişse o süreyle sınırlı olacak şekilde İngiltere vizesi alabileceklerdir. Yani Ankara Anlaşması eş getirme süresi, Ankara Anlaşması kapsamında İngiltere’de bulunan esas göçmenin vize süresi ile sınırlı olarak verilmektedir. Esas göçmen İngiltere’de sürekli oturum izni veya İngiltere vatandaşlığı başvurusu yaparken bağımlıları da onunla birlikte başvuru yapabilmektedir. Bunun yanında bu kişinin İngiltere’de göçmenlik statüsünü kaybetmesi durumunda bağımlıları da kaybedecektir. 

Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması Bağımlıları Vizesi başvurusu yapacak kişiler bu karmaşık başvuruları profesyonel destek alarak ve olumlu sonuç alma ihtimallerini arttırabilecekleri şekilde yapmak için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2467 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular