image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Başvuru Ücreti Nedir?

Ankara Antlaşması başvuru ücreti, İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına göre belirli olan başvuru işlemlerinin gerçekleşebilmesi için alınmaktadır.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu için başvuru sahiplerince öncelikle İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, ilgili formlar İngilizce doldurulup, varsa başvuru/vize ücreti ödemeleri tamamlandıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Ankara Antlaşması başvuru ücreti, İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına göre belirli olan bu başvuru prosedürüne göre başvuru işlemlerinin gerçekleşebilmesi için alınmaktadır.

Başvuru yapmak üzere CSS Legal ile iletişime geçen başvuru sahiplerinin vize/başvuru ücretinin yatırılması da dâhil olmak üzere pek çok işlem uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan profesyonel destek alınarak gerçekleştirilebilecektir. Uzmanlarımız başvuran kişinin İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması, başvuru dosyasının hazırlanması gibi pek çok işlemi yapmak için başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlamaktadır.  

İngiltere’de çalışma izni veren Ankara Anlaşması Vizesi başvuruları, oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok yararlı olmaktadır. Danışmanlık alarak İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına uygun bir başvuru gerçekleştirmek isteyen kişiler CSS & Co Legal Services ile iletişime geçebilirler.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2574 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular