image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Başvuru İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Ankara Anlaşması başvuru için gerekli evraklar, her vize türü için farklı olup kişilerin ekonomik, sosyal, kişisel vb. koşullarına göre de değişkenlik göstermektedir.

Türkiye’den yapılan Ankara Anlaşması Vizesi başvuruları danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan evrak listesindeki evrakların tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercüme edilip, formlar doldurulup, vize harç ve ödemeleri yapıldıktan sonra öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlarla ilgili işlemler yapıldıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde başvuru merkezlerinin birinden randevu alınarak başvuru dosyasının sunulması ve biyometrik bilgilerin verilmesi ile gerçekleştirilmektedir.

Yukarıdaki işlemlerin en önemlilerinden biri Ankara Anlaşması başvuru için gerekli evrakların belirlenmesi ve toplanmasıdır. Başvuru dosyasındaki belgelerde ya da tercümelerde herhangi bir eksiklik veya hata olması başvurusunun olumsuz sonuçlanmasına, yani vize reddi alınmasına ve yalan beyan olması ise başvuru yasağı alınmasına yol açabilir. Bu da hem maddi kayba hem de ileride yapılacak başvurular için olumsuz bir geçmiş oluşturulmasına neden olacaktır. Bu tip olumsuzluklarla karşılaşmak istemeyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek işlemlerini başlatabilirler.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılan vize başvurularının oldukça karmaşık olduğu bu vizeye başvuru yapacak olan başvuru sahiplerince bilinmelidir. Bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için mümkün olan en eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça yararlı olacaktır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1948 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular