image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması 3 Yıllık Vize Nasıl Alınır?

Ankara Anlaşması 3 yıllık vize ilk başvuru sonrası alınamayıp uzatmalarla birlikte bu süre kadar vize alınabilecektir.

Ankara Anlaşması Vizesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabileceği ve Birleşik Krallık’ta serbest meslek sahibi olarak iş kurma izni veren bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize türü ile ilk alınan vize süresi 1 yıldır. Yani Ankara Anlaşması 3 yıllık vize ilk başvuru ile alınamamakta, İngiltere’den uzatma başvurusu yapılarak bu vize 3 yıl alınabilecektir. Eğer ki kişinin şartları tam olarak sağlamadığı düşünülürse 3 yılın altında da uzatma alınabilmektedir.

İngiltere’de yapılan uzatma başvuruları ile toplamda 4 yıl serbest meslek sahibi olarak işini devam ettirmiş olan kişiler sürekli oturum iznine, 5 yıl yaşadıktan sonra (son 1 yıl sürekli oturum izni ile) İngiltere vatandaşlığına başvurarak bu hakları da elde edebilir.  

Ankara Anlaşması Vizesi ilk başvurusu, uzatma başvuruları, sürekli oturum izni ve İngiltere vatandaşlığı başvuruları ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile iletişime geçebilirler.

CSS Legal, ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1145 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular