image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Adana’dan İngiltere Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adana’dan İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri Adana’da bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuruda bulunabilmektedir.

Adana’da veya çevresindeki illerden birinde yaşamakta olup İngiltere vizesi başvurusu yapacak kişilerin vize başvurusu yapmak için başka bir şehre gitmesine gerek bulunmamakta ve burada bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla vize başvurularını yapabilmektedirler.

Pasaportun yanında belgeler ve tercümeleriyle birlikte hazırlanacak başvuru dosyasıyla uzmanlarımızın alacağı randevuya katılarak geçerli bir İngiltere vizesi başvurusu gerçekleştirilebilecektir. Başvuru dosyasında başvuru sahibinin maddi durumu, eğitim bilgileri, kalacağı yer, gidiş amacını gösteren belgeler gibi evrakların ve bu evrakların tercümelerinin yer alması gerekmektedir. Başvuru dosyasının hazırlanmasının ardından başvuru formunun doldurulması ve İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uygun gün ve saatte randevu alınması gerekir. Başvuru merkezinde başvuru dosyasının yanında başvuru sahibinin biyometrik bilgilerini de vermesi gerekir. 

İngiltere vizesi başvuruları için danışmanlık (bilgi, öneri, hazırlık, form, tercüme, randevu vs.) hizmeti almak, başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirmek ve başvurunuzun olumlu sonuçlanma ihtimalini yükseltmek için 2006 yılından bu yana başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti sunan CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1081 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular