image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

6 Aylık İngiltere Öğrenci Vizesi Nedir?

6 Aylık İngiltere Öğrenci Vizesi, İngiltere’de 6 ayın altında eğitim görerek kişilerin başvuru yapabildiği İngiltere vizesi başvurusudur.

İngiltere’de 6 ay veya 6 ayın altında eğitim görecek olan başvuru sahipleri 6 Aylık İngiltere Öğrenci Vizesi başvurusu yapabilirler. Bu vizeyle İngilizce dil eğitimi, hobi kursu, spor kursu vb. bir eğitime katılabilmek mümkündür. İngiltere’de kısa süreli eğitimlere katılacak kişiler CSS Legal ile irtibata geçerek detaylı bilgi ve danışmanlık alabilir.

Uzmanlarımızca başvuru yapılacak olan vize türü 6 Aylık İngiltere Öğrenci Vizesi olarak belirlendikten sonra danışmanınız tarafından size sağlanmış olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, bunların tercümesi yapılıp, formlar İngilizce doldurulup, vize ödemeleri tamamlandıktan sonra danışmanlarınızın alacağı randevunuzun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyanızın incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Bunun yanında İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınan vize randevusu sırasında biyometrik bilgilerin de verilmesi gerekir.

İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına göre yukarıdaki prosedürlere sahip olan bu ziyaret kapsamlı İngiltere vizesi türü için detaylı bilgi ve danışmanlık almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler. Firmamızdan danışmanlık alarak başvuru yapmak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alma ihtimalini arttırarak ve başvurusunda herhangi bir hata, eksiklik vb. oluşması riskini düşürerek başvuru sahibini pek çok zarardan koruyacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 903 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular