image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

3 Aylık İngiltere Vizesi Alınabilir Mi?

3 aylık İngiltere vizesi talep edildiği zaman vize memurları bu süre ile sınırlı olacak şekilde vize verebilecekleri gibi genellikle en az 6 aylık vize vermektedirler.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine randevuda sunulan başvuru dosyası içerisinde başvuru sahibinin başvuru yaptığı İngiltere vizesi türünün şartlarını sağlayabildiğini gösteren belgelerin bulunması gerekir. Ayrıca bu belgelerin İngilizceye tercümelerinin de başvuru dosyasında yer alması şarttır.

3 aylık vize talep edenlerin de daha uzun sürelerle vize talep edenlerin de vize başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Hangi süreyle ve hangi amaçla İngiltere’ye gitmek istediğinize göre vize türünüzün en doğru şekilde saptanabilmesi için CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurusu esnasında sunulan evrakların eksiksiz hazırlanması çok önem arz eder. Başvurusunu CSS & Co Legal Services danışmanları ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine uzmanlarımız başvurularında sunmaları gereken evraklara dair bir evrak listesi vereceklerdir. Bu evrak listesi her vize türüne göre ayrıdır ve başvuru sahiplerinden bireysel durumlarına göre ekstra belge talep edilebilmektedir. Firmamız danışmanları gerekli hallerde ek belge istenmesi ve belgelerin tercümelerinin yapılması gibi belgelerle ilgili tüm işlemleri gerçekleştirilmesinde profesyonel destek sağlamaktadır.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 893 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular