image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvurusu Yapacak Emekliler için Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere vizesi başvurusunda emekliler için gerekli evraklar da diğer başvuru sahiplerinin evraklarında olması gerektiği gibi emeklilik durumu, maddi olanaklar, gidiş amacı, kalınacak yer gibi bilgileri açıkça gösterebilmelidir.

Tüm İngiltere vizesi başvurularında başvuru yapılacak vize türünün şartlarına göre başvuru sahiplerinin başvuru dosyalarında bu şartları sağladıklarını gösteren evrakların yer alması gerekmektedir. Bu evraklar başvuru sahiplerinin taşıdığı şartlara göre şekillenmektedir. Bu bağlamda örnek verecek olursak, çalışan biriyle emekli olmuş birinin aynı evrakları başvuruda sunması söz konusu olamaz.

İngiltere vizesinde emekliler için gerekli evraklar hakkında detaylı bilgi almak üzere gidiş amacınız, taşıdığınız şartlar, maddi durumunuz vb.ni uzmanlarımıza detaylı bir şekilde açıklamanız yararlı olacaktır. Vereceğiniz bilgilere göre uzmanlarımız size en uygun vize türünün belirlenmesinden, belge listesinin hazırlanmasına, belgelerin tercüme edilmesinden, başvuru formunun doldurulmasına pek çok işlemde profesyonel destek sağlamaktadır.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1476 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular