image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Konsolosluk Antalya Vize Başvurusu Kabul Etmekte Midir?

İngiliz Konsolosluk Antalya vize başvurusu kabul etme, değerlendirme veya sonuçlandırma yetkilerine sahip olan bir İngiltere temsilciliği birimi değildir.

İngiliz Konsolosluk Antalya ya da İngiltere Muavin Konsolosluğu vize başvurularını kabul etme, değerlendirme veya sonuçlandırma yetkilerine sahip olan bir İngiltere temsilciliği birimi değildir. Bu yetkiler yalnızca İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna tanınmıştır. İngiltere vizesi başvurularının idari işleri ile Antalya’da ­bulunan İngiltere Muavin Konsolosluğu ilgilenmemektedir.

İngiltere vizesi başvuruları doğrudan İngiltere temsilciliği birimine başvuruda bulunulması ile yapılmamaktadır. Vize başvurularının yapılabilmeleri için başvuru dosyaları oluşturulması ve bu başvuru dosyasında bazı belgelerin bulunması gerekir. Firmamız aracılığıyla yapılan başvurularda başvuru sahiplerine uzmanlarımız tarafından gerekli belgelerin tam bir listesi sunulacaktır. Başvuru dosyasının oluşturulmasında bu listede yer alacak olan belgeler, bu belgelerin tercümeleri ve vize başvuru formu bulunmalıdır. Oluşturulacak başvuru dosyası uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile iletişim halinde alınacak olan randevudan önce tamamlanmalıdır. Tamamlanan başvuru dosyaları alınmış randevunun gün ve saatinde başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine elden teslim ederler. Başvuru dosyasının İngiliz Konsolosluk Antalya bünyesinde herhangi bir bölüme veya diğer temsilcilik birimlerine teslim edilmesi mümkün değildir. Vize başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiliz Konsolosluk Antalya içerisinden yapılan başvuruların sonuçlarını ve başvuru esnasında kullanılan belgeleri alınabileceği merci değildir. Başvuruların sonuçları, başvuruda teslim edilen belgeler ve pasaport başvurunun yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınabilmektedir. Antalya içerisinde vize başvuru merkezi bulunmaktadır, dolayısıyla başvuru sahipleri bu merkezden vize sonuçlarını ve başvuruda kullandıkları belgeleri alabilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services, Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçmek için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir veya ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Uzmanlarımız İngiltere vizesi, vize başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri, başvuru prosedürleri, göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek sağlayacaklardır.

Bu sayfa 834 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular