image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi Retlerine İtiraz Edilebilir Mi?

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusu reddedilen başvuru sahiplerinin idari itiraz (administrative review) başvurusu yapabilmeleri mümkündür.

Olağanüstü yetenekliler için İngiltere Vizesi başvurusu yapan başvuru sahipleri puan bazlı sitemden 75 puanı toplamalarının yanı sıra ikna edici bir başvuru yapabilmişlerse vize alabileceklerdir. Aksi takdirde vize reddi kararı ile karşılaşacaklardır. Bu vizeye yaptığı başvurusu reddedilen başvuru sahiplerinin itiraz davası (appeal) açma hakkı olmamasına karşın idari itiraz (administrative review) hakları bulunmaktadır. Bu hak, başvuru sahibinin yalnızca başvuruyu değerlendiren vize memurunun hatasına karşı itiraz edebilmesini sağlamaktadır.

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusu vize reddi ile sonuçlanan başvuru sahipleri ret mektuplarında yazan itiraz edebilme süreleri dolmadan CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçerek itiraz haklarını nasıl kullanabilecekleri hakkında detaylı bilgi alabilirler.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi vize türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen ve sonrasında hangi işlemleri gerçekleştirmesi gerektiğine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin hata veya eksiklik oluşması riskini düşürerek olumlu sonuç alması ihtimalini arttırabilmesini sağlayacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1585 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek (Exceptional Talent) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları