image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alabilmek için başvuruları esnasında gerekli olan tüm belgeleri başvuru dosyalarında sunması gerekir.

Olağanüstü Yetenekliler için İngiltere Vizesi başvurusu için gerekli şartları sağlayan ve bu vizeye başvuru yapacak olan başvuru sahiplerinin başvurularında bazı evrakları sunmaları gerekir. Bu evrakların vizenin şartlarının sağladığını gösterebilmek amacıyla mutlaka başvuru dosyasına konması gerekir.

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusu yapacak başvuru sahiplerinin başvuru dosyasına koymaları gereken en önemli belge firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlamasının akabinde danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvuruda olması gereken diğer belgelerin yanı sıra İngiltere İç İşleri Bakanlığına yapılan onay başvurusu sonucunda alınan onaya dair belgedir. Bu İngiltere vizesi başvurusunda başvuru sahibinin puan bazlı sistemden 75 puanı toplayabilmesi için bu belgeyi mutlaka başvuru dosyasında sunabilmesi şarttır. Vize başvurusu ve vize başvurusundan önce İngiltere İç İşleri Bakanlığı’na yapılacak olan başvuru hakkında detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

Bu İngiltere çalışma/iş vizesi başvurusunda başvuru dosyasında mutlaka başvuruda olması gereken diğer belgelerin yanı sıra IELTS for UKVI (İngiltere Vize ve Göçmenlik İdaresi) belgesinin de olması gerekir. Çünkü bu başvurularda en az B1 seviyesinde İngilizce bilindiğinin gösterilmesi şartı bulunur. Vize başvuruları için girilebilecek sınavalar hakkında detaylı bilgi için İngiltere Çalışma/İş Vizesi için İngilizce Dil Sınavları sayfamız incelenebileceği gibi uzmanlarımızdan bu konu hakkında da detaylı bilgi alınabilecektir.

Yukarıda bahsedilenlerin dışında başvuru dosyasında yer alması gereken evrakların tam listesi için başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçebilir ve prosedürlere uygun bir başvuru gerçekleştirebilir. Danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak, başvuru sahiplerinin olumlu sonuç almasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de eğer vize reddine itiraz gerekçeleriniz başvurunuzu inceleyecek olan vize memurunca haklı, ikna edici ve inandırıcı görülürse sonucun itiraz yoluyla olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1739 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek (Exceptional Talent) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları