image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi Başvuru Prosedürü Nasıldır?

Tier-1 kategorisi altında yer alan İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusu sonucu vize alabilmek için başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirilmelidir.

Her İngiltere vizesi başvurusunda olduğu üzere başvuru yapıldıktan sonra olumlu sonuç alabilmek için Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusunda da göçmenlik kurallarına ve başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru yapılmalıdır.

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi’ne geçerli bir başvuru yapabilmek için en az 6 ay geçerliliği bulunan bir pasaporta ve gerekli tüm belgelerin olduğu bir başvuru dosyasına gereksinim vardır. Geçerli bir pasaportu bulunmayan kişiler vize başvurusu yapmadan önce bulundukları ilde yer alan İlçe Nüfus Müdürlüğüne pasaport çıkartmak üzere başvuru yapabilirler. Bir pasaport temin eden kişiler vize başvurusu yapmak için tüm işlemlere başlayabilirler.

Bu noktada hatırlatılması gereken bir husus daha bulunmaktadır. Vize işlemlerine başlamadan önce başvuru sahiplerinin başvuru yapacakları vize türünün gidiş amaçlarına uygun olduğundan emin olmaları gerekir. Çok sayıda vize türünün bulunması da bunu zorlaştırmaktadır. Bu nedenle vize türünü doğru belirleyebilmek için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçilmesi yanlış başvuru yapmamak ve vize reddi almamak adına oldukça fayda sağlayacaktır.

Başvuru yapılacak vize türünün belirlenmesinin ardından başvuru sahiplerinin başvuru/vize ücretini yatırma, başvuru formunu doldurma, İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru dosyası ile biyometrik bilgileri vererek başvuruyu gerçekleştirme vb. vize işlemlerini gerçekleştirmesi gerekir. Başvurusunu CSS & Co Legal Services ile gerçekleştiren başvuru sahiplerinin gerçekleştirmesi gereken tüm işlemleri danışmanlarımız vize alma ihtimalinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek sağlayacaktır.

Olağanüstü Yetenekliler için İngiltere Vizesi başvuruları karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok yarar sağlar. Başvuru prosedürü ve yapılması gereken tüm işlemler hakkında bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1960 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek (Exceptional Talent) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları