image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusunda başvuru formunu doğru belirleyebilmek ve eksiksiz doldurabilmek oldukça önem arz eder.

Olağanüstü Yetenekliler için İngiltere Vizesi, Tier-1 kategorisi altında yer alan ve puan bazlı sistemin uygulandığı bir İngiltere çalışma/iş vizesi türüdür. Her vize türünde olduğu üzere bu vize için de belirlenmiş olan birtakım şartlar bulunur. Bu şartları sağlayan başvuru sahipleri Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusu yapabilir ve olumlu sonuç alabilirler.

Olağanüstü Yetenekliler için İngiltere Vizesi başvuru şatlarını sağlayan kişiler yapacakları başvuruda vize başvuru prosedürünü eksiksiz olarak izlemelidir. Başvuru prosedürlerinin en önemli adımlarından biri başvuru formunun doğru seçilmesi ve doldurulmasıdır. Bunun için her şeyden önce başvuru yapılacak olan vizenin gidiş amacına en uygun vize olduğundan emin olunmalı ve vizenin şartları eksiksiz karşılanmalıdır. Vize türünü belirleme konusunda pek çok sayıdaki vize türü içerisinde problem yaşayan başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek İngiltere vizesi başvurularını gerçekleştirebilirler.

Vize başvurusunda doldurulması gereken formda herhangi bir eksiklik, hata ya da yalan beyana yer verilmemelidir. Aksi bir durumda vize reddi verilebilecektir. Yalan beyan fark edildiğinde başvuru sahiplerine 10 yıl İngiltereye girmekten men edilme cezası verilebilmektedir. Başvurusunu CSS & Co Legal Services ile gerçekleştiren başvuru sahiplerinin başvuru formunun doldurulması işlemininde de tüm diğer prosedürel işlemlerde olduğu üzere uzmanlarımızca vize alma ihtimalinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek sağlanacaktır.

İngiltere’ye gitmek ve sonrasında yerleşmek üzere yapılan en karmaşık yapıdaki başvurulardan biri de İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusudur. Bu nedenle mutlaka titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Dolayısıyla başvurularda vize danışmanlığı almak hatasız başvuru yapmak ve bu sayede olumlu sonuç alabilmek için önem taşır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1571 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek (Exceptional Talent) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları