image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusunda bağımlılar (eş/partner ve çocuklar) başvuru sahibi ile birlikte vize başvurusu yaparak İngiltere’ye gelebilmektedir.

Tier-1 kategorisi altında bulunan puan bazlı sistemin uygulandığı vize türlerinden biri olan olağanüstü yetenekliler için İngiltere vizesi başvurusu yapan kişilerin eş/partner ya da çocuklarının da bu kişi ile İngiltere’ye bağımlı olarak gelebilmesi mümkündür. Bağımlı çocukların 18 yaşından küçük olması veya 18 yaşından büyük olmasına karşın hâlihazırda İngiltere’de bağımlı olarak bulunuyor olması gerekmektedir.

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi’ne yapılan başvuruların karmaşık olduğu bu vizeye başvuru yapacak olan başvuru sahibi ve bağımlı kişilerce bilinmelidir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1602 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek (Exceptional Talent) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları