image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

Tier-1 kategorisi altında yer alan Olağanüstü Yetenekliler için İngiltere Vizesi’ne fen bilimleri, sosyal bilimler, tıp, mühendislik, sanat ve dijital teknoloji alanlarında olağanüstü yeteneği olup Birleşik Krallık’ta çalışmak isteyen kişiler başvuru yapabilirler.

Her İngiltere vizesi başvurusunu belirli bir gidiş amacı ile belirli şartları taşıyan kişiler yapabilmektedir. Bu bağlamda Olağanüstü yetenekliler için İngiltere Vizesi başvurusunu fen bilimleri, sosyal bilimler, tıp, mühendislik, sanat ve dijital teknoloji alanlarında olağanüstü yeteneği olan kişiler başvuru yapabilmektedir. Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvuru sahiplerinin kendi alanlarında yüksek seviyede uluslararası tanınırlığa sahip olmaları gerekmektedir. Ayrıca bu vize türüne başvuru yapabilmek için başvuru sahibinin İngiltere İç İşleri Bakanlığına (Home Office) kendi alanlarında önde gelen kişilerden olduklarına dair onay alabilmek üzere başvuru yapmaları gerekir. Bunların yanında başvuru yapacak kişilerin bu vize türü için gereken tüm şartları sağlıyor olmaları gerekir. Tüm başvuru şartları hakkında detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler.

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvuruları karmaşık yapıda olan başvurulardır. Vize reddi almamak ve pek çok maddi zarara uğramamak için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok yarar sağlar. Başvuru prosedürü ve yapılması gereken tüm işlemler hakkında bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2074 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek (Exceptional Talent) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları