image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusu yapılabilmesi için mutlaka başvuru/vize ücreti yatırılmalı ve kura bağlı olarak sürekli değişen fiyatlar hakkında CSS Legal uzmanları ile irtibata geçilmelidir.

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler vize işlemlerini yapabilmek için başvuru/vize ücretlerini mutlaka yatırmalıdır. Bu ücret yatırılmadan hiçbir vize işlemi yapılamayacaktır. Dolayısıyla olağanüstü yetenekliler için İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek üzere danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi tamamlanıp, ilgili formlar İngilizce doldurulup, eğer öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili prosedürler tamamlandıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için İngiltere Vize Başvuru Merkezine elden teslim edilmesi gibi başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmek için ücretin mutlaka yatırılması gerekmektedir.

Başvuru ücreti, İngiltere makamlarınca Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezinde Dolar üzerinden tahsil edilmekte ve Türk Lirasına çevrilerek ödenmekte olan bir ücrettir. Bu nedenle kura bağlı olarak sürekli bir değişim göstermektedir. Dolayısıyla başvuru/vize ücretleri hakkında en güncel bilgileri almak isteyen başvuru sahiplerinin CSS Legal uzmanları ile irtibata geçmesi faydalı olacaktır.

İngiltere’ye olağanüstü yetenekli olarak gitmek üzere yapılan vize başvuruları titizlikle ve eksiksiz bir şekilde yapılmalıdır. Aksi takdirde vize reddi alınabileceği hususuna dikkat edilmelidir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek ve maddi kayba uğramamak adına vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Profesyonel danışmanlık hizmeti almak isteyen başvuru sahibi CSS & Co Legal Services uzmanları ile telefon ile veya ofislerimize gelerek danışmanlık alabilir.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1619 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek (Exceptional Talent) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları