image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusu tüm İngiltere iş/çalışma vizesi kategorilerinde olduğu üzere dosyanın tamamlanması ve teslimi sonrasında yaklaşık olarak 3 hafta yani 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Olağanüstü Yetenekliler için İngiltere Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri bilmelidir ki; belgelerinin toplanması, tercümelerinin yapılması, varsa başvuru/vize ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılmasından itibaren yaklaşık olarak 3 hafta (15 iş günü) içerisinde konsolosluk vize memurlarınca değerlendirilmektedir. Yani başvuru sahipleri 3 hafta içerisinde herhangi bir zamanda vize başvurularının sonucunu alacaklardır.

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusunu acil yapması ve hızlı sonuç alması gereken başvuru sahipleri Öncelikli Servis (Priority Visa Service) ile başvuru yapabilirler.  5 iş günü içerisinde başvurunun sonuçlanmasını sağlayan Öncelikli Servis (Priority Visa Service) çalışma vizesi başvurularında da kullanılabilmektedir. Öncelikli Servis ya da başvuru merkezinin sunduğu diğer başvuru hizmetlerinden birini kullanarak hızlandırılmış/acil başvuru yapması gereken başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve başvurularını gerçekleştirebilirler. Servisler hakkında detaylı bilgi için HIZLANDIRILMIŞ/ACİL İNGİLTERE VİZESİ BAŞVURUSU bölümünü inceleyebilir ve nasıl alınabileceği hakkında bilgi için uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Birleşik Krallık’a gitmek üzere yapılan vize başvurularının dünyada olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinen bir husustur. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services’ten danışmanlık alarak İngiltere vizesi başvurusunu gerçekleştirmek oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1667 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek (Exceptional Talent) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları