image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Tier-1 kategorisi altında yer alan İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusunda yeterli düzeyde dil bilgisine sahip olunduğunu gösterecek seviyede İngilizce dil şartının sağlanması gerekir.

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusunda başvuru sahiplerinin sağlaması gereken İngilizce dil şartı bulunmaktadır. Bu vizeye yapılan başvurularda 18 yaş üstü olan başvuru sahiplerinin yeterli düzeyde İngilizce ve İngiltere’deki yaşamla ilgili bilgisi olduğunu başvurusunda gösterebilmesi gerekmektedir.

Tier-1 kategorisi altında yer alan Olağanüstü Yetenekliler için İngiltere Vizesi başvurusu için başvuru sahipleri Güvenlikli İngilizce Dil Testi (SELT-Secure English Language Test) uygulamasının bulunduğu IELTS for UKVI (İngiltere Vize ve Göçmenlik İdaresi) sınavına girerek İngilizce dil şartını sağlayabilir. Bunun için başvuru sahiplerinin okuma, yazma, dinleme ve konuşma bölümlerinin her birinden en az 4 puan alabilmesi gerekir.

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusunda IELTS for UKVI sınavı dışında başka bir sınava girilip girilemeyeceği hakkında başvuru sahipleri detaylı bilgi almak için İngiltere Çalışma/İş Vizesi için İngilizce Dil Sınavları bölümümüzü inceleyebilirler. Ayrıca iletişim bilgilerimiz aracılığıyla CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek en güncel bilgileri alabilir ve başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere’ye olağanüstü yetenekli olarak gitmek üzere başvuru yapılabilen Olağanüstü Yetenekliler için İngiltere Vizesi başvuruları için oluşturulacak dosyasının titizlikle hazırlanması gerekir. Bu nedenle yapılacak olan tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere bu başvurularda da vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Ayrıca maddi kayba uğramamak için de danışmanlık almak başvuru sahipleri için oldukça yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1716 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek (Exceptional Talent) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları