image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

Olağanüstü Yetenekliler için İngiltere Vizesi’ni alan başvuru sahiplerinin İngiltere’de bir işverene bağlı çalışan,  işveren (bir şirketin yöneticisi olarak) ya da serbest meslek sahibi olarak çalışma hakkı bulunmaktadır.

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi başvurusu yaptıktan sonra olumlu sonuç alan başvuru sahiplerinin İngiltere’de çalışma hakkı bulunmaktadır. Bu kişiler İngiltere’de bir işverene bağlı çalışan, işveren (bir şirketin yöneticisi) veya serbest meslek sahibi olarak çalışabilirler. Bunun yanında çeşitli sosyal yardım kuruluşlarında gönüllü olarak çalışma hakları da bulunur.

Olağanüstü Yetenekliler için İngiltere Vizesi ile İngiltere’de kesinlikle stajyer doktor ya da dişçi olarak çalışılamayacağına dikkat edilmelidir. Bunun yanında bu İngiltere çalışma/iş vizesi türü ile profesyonel sporcu (spor koçları da dâhil) olarak da çalışılamamaktadır.

İngiltere’ye gitmek üzere Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek Vizesi şartlarını sağlayan başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi alabilirler. Başvuru sahipleri, çalışma hakkı da dâhil olmak üzere İngiltere’de sahip oldukları tüm haklara dair uzmanlarımız tarafından bilgilendirileceklerdir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1867 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek (Exceptional Talent) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları