image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim Vizesi alan kişilerin İngiltere’de çalışma hakkı bulunmaktadır.

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim Vizesi İngiltere’de süresiz oturum sahibi olarak veya İngiliz vatandaşı olarak yaşayanların İngiltere dışında yaşayan nişanlıları için öngörülmüş bir vize türüdür. Ancak bu vizeyi aldıktan sonraki 6 ay içinde çiftin evlenecek veya yasal birlikteliklerini kaydettirecek olması gerekir.

Vizeyi alan kişinin ilk verilen vize süresi ile İngiltere’de çalışma hakkı bulunur. Diğer yerleşim kapsamlı vize türlerinde de olduğu üzere ilk başta verilen geçici oturum izni ile İngiltere’de çalışabilmek mümkündür. Çift evlendikten veya yasal beraberlik kaydı yaptırdıktan sonra yapılacak olan uzatma başvurusu olumlu sonuçlandıktan sonra da İngiltere dışından gelen nişanlılar rahatlıkla çalışabileceklerdir.

İngiltere yerleşim vizesi başvurularının oldukça zor olumlu sonuç alınabilen başvurular olduğu herkesçe bilinen bir gerçektir. Ayrıca bu vizeye başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını danışmanlarımızla gerçekleştirerek pek çok zarardan kendilerini koruyabilirler.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1800 defa görüntülendi

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları