image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi’ne İngiltere’de sürekli oturum sahibi ya da İngiliz vatandaşı olan kişilerin nişanlıları başvuru yapabilmektedir.

İngiltere’de sürekli oturum izni almış ya da İngiliz vatandaşı olan kişilerin İngiltere ve Avrupa Birliği ülkeleri dışında bir ülkenin vatandaşı olan nişanlıları İngiltere’ye Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yaparak gelebilirler. Nişanlının başvurusu olumlu sonuçlandığı takdirde ilk etapta 6 aylık geçici bir İngiltere vizesi verilecektir. Nişanlı çift bu 6 ay içerisinde evlendiği takdirde başvuru sahibi uzatma başvurusu yapabilecektir. Nişanlı çift, bu 6 ay içerisinde evlendiğini veya yasal beraberlik kaydını yaptırdığını resmi belgelerle (evlilik cüzdanı/sertifikası, yasal birliktelik sertifikası vb.) ispat ettikten sonra vizeleri için uzatma başvurusunda bulunabilir.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen ve hangi belgeleri sunması gerektiğine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alması ihtimalini artırabilmelerini sağlamanın yanı sıra başvuru sahiplerinin pek çok zarardan korunabilmesi açısından da pek çok fayda sağlayacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1962 defa görüntülendi

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları