image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurularında ödenecek olan başvuru/vize ücreti, İngiltere makamlarınca Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezlerince dolar üzerinden alınan bir ücret olup kura bağlı olarak değişkenlik göstermesi nedeniyle güncel fiyat için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilmesi yararlı olacaktır.

İngiltere’ye herhangi bir amaçla gitmek üzere yapılacak olan tüm vize başvurularında olduğu üzere Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurularında da İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru yapılabilmesi için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan ve başvuru sahibinin durumu ile İngiltere’ye gidiş amacına uygun olarak başvuru için hazırlanması gereken evrak listesindeki belgelerin toplanıp, bunların tercümelerinin yaptırılıp, bütün formların doldurulup, vize başvuru ücretlerinin ödenmesinden ve bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra biyometrik bilgiler (parmak izleri, fotoğraf) ve başvuru dosyasını teslim edebilmek için uzmanlarımız tarafından randevu alınması ve bu randevuya katılarak parmak izleri, fotoğraf ve başvuru dosyasının teslim edilmesiyle geçerli ve olumlu sonuç alma ihtimalinin yüksek olduğu bir başvuru gerçekleştirilebilir.

İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına göre geçerli bir başvuru yapabilmek için yapılması gereken işlemlerden biri olan başvuru/vize ücretinin yatırılması işleminin mutlaka yapılması gerektiğine dikkat edilmelidir. Bu ücret, İngiltere Vize Başvuru Merkezinde yapılan işlemler, dosyanın İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesi, İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmesi gibi pek çok işlemin gerçekleştirilebilmesi için alınan bir ücrettir. Bu nedenle de bu ücret yatırılmadıkça hiçbir vize işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

Vize ücretleri, İngiltere makamlarınca Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezlerince Dolar olarak tahsil edilen ve başvuru sahiplerince Türk Lirası’na çevrilerek ödenen bir ücrettir. Bu nedenle de döviz kuru değiştikçe vize ücretleri de değişkenlik göstermektedir. Sürekli güncellenen fiyatları öğrenebilmek için CSS & Co Legal Services danışmanları ile irtibata geçilmesi oldukça yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi türlerinden hangisine başvuru yapması gerektiğini ve hangi başvuru formunu doldurması gerektiğini belirlemede sorun yaşayan başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak, başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alması ihtimalini arttırmanın yanı sıra başvuru sahiplerinin başvurusunda hata ya da eksiklik olması riskinin düşmesini sağlayacağı için başvuru sahibini pek çok zarardan koruyacaktır.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1856 defa görüntülendi

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları