image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi’ne Başvuru Yapabilmek İçin Life in the UK (İngiltere’de Yaşam) Sınavına Girmek Gerekir Mi?

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi’ne başvuru yapmak isteyen kişilerin Life in the UK (İngiltere’de Yaşam) sınavına girmelerine gerek yoktur.

İngiltere yerleşim/evlilik vizesine nişanlı olarak başvuru yapacak olan kişilerin Life in the UK (İngiltere’de Yaşam) sınavına girmeleri şartı bulunmamaktadır. Bu sınava yalnızca İngiltere’de toplamda 5 yıl bulunduktan sonra sürekli oturum izni almak isteyen kişilerin girmesi gerekmektedir. Sürekli oturum izni alabilmek için başvuru sahiplerinin evlilik veya yasal birliktelik şartı, gelir şartı ve birlikte yaşama şartına ilave olarak Life in the UK (İngiltere’de Yaşam) sınavını da geçmeleri gereklidir.

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurularının oldukça karmaşık olduğu ve olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu herkesçe bilinmektedir. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hata tespit etmeleri durumunda vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını danışmanlarımızla gerçekleştirerek pek çok zarardan kendilerini koruyabilirler.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1849 defa görüntülendi

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları