image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurularında başvuru sahipleri mülakata genellikle çağrılmamakla birlikte İngiltere Konsolosluğu tarafından gerekli görülürse çağrılabilmektedir.

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapan kişiler bazı durumlarda konsolosluğun gerekli görmesi halinde İngiltere Konsolosluğunda mülakata çağırılacaklardır. Çünkü bu vize başvurusunda evli çiftler gibi nişanlı olunduğunu kesin olarak ispatlayabilecek olan evlilik cüzdanı gibi belgeler bulunmamaktadır. Bu nedenle hem dosyanın hem de eğer mülakata vize memuru tarafından gerek duyulmuşsa İngiltere Konsolosluğundaki mülakat esnasında başvuru sahibinin ikna edici olması çok önem arz eder. Aksi takdirde başvuru sahibi vize reddi ile karşı karşıya kalabilecektir.

Yerleşim vizesi başvurusu yapacak olan nişanlı çiftlerin bu oldukça karmaşık vize başvurusu için danışmanlık almaları yararlarına olacaktır. Danışmanlık alarak hem oluşabilecek pek çok maddi kaybın önüne geçilebilecek hem de olumlu sonuç alma ihtimali yükseltilebilecektir. Bu bağlamda başvuru sahipleri İngiltere göçmenlik hukukunda uzmanlaşmış kadrosu olan CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler.

Nişanlıların yapacakları yerleşim vizesi başvuruları, titizlikle hazırlanacak bir başvuru dosyası ile başvuru yapılması gereken İngiltere vizesi türlerindendir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda vize danışmanlığı almak hatasız başvuru yapmak ve bu sayede olumlu sonuç alabilmek için oldukça önem arz eder.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1717 defa görüntülendi

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları