image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu için doğru başvuru formunu seçebilmek, öncelikle doğru vize türünü belirleyebilmekten geçer.

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi’ne geçerli bir başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri vize alabilmek için başvuru formunu doğru belirleyebilmeli ve en eksiksiz şekilde doldurabilmelidir. Başvuru formunun eksiksiz ve hatasız olmasının yanı sıra içerisinde yalan beyan yer almaması da oldukça önem arz eder. Çünkü yalan beyan olduğunun konsolosluk yetkililerince tespit edilmesi sonucu başvuru sahibi İngiltere’ye 10 yıl giriş yapmaktan men edilebilecektir.

Başvuru formunu doğru belirleme ve doldurma işlemlerini yapmadan önce başvuru yapacak olan kişinin başvuru yapacağı vize türünü doğru saptayabilmesi gerekir. Eğer kişi kendisi saptayamıyorsa danışmanlık alarak doğru saptanmasını sağlamalıdır. Aksi halde yanlış vize türüne başvuru yapılabileceği gibi doğru vize türüne yanlış başvuru yapılması gibi durumlar söz konusu olabilecektir.

Nişanlı çiftlerin başvuru yapabileceği bu yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi başvurusu karmaşık yapıda olan başvurulardan biri olduğu için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının sonucunda vize alınması diğer ülkelerin vize başvurularından daha zordur. Ayrıca başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Bu nedenle başvuru sahiplerinin başvurularını CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçerek yapmaları yararlı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1818 defa görüntülendi

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları