image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Retlerine İtiraz Edilebilir Mi?

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi’ne başvuru yapıp vize reddi alan başvuru sahiplerinin tam kapsamlı itiraz hakkı vardır.

İngiltere’de süresiz oturum iznine sahip ya da İngiliz vatandaşı olan nişanlısının yanına yerleşmek üzere Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapan ve vize reddi alan başvuru sahiplerinin tam kapsamlı itiraz hakkı vardır. Yani başvuru sahibi vize başvurusu reddedildiği takdirde İngiltere göçmenlik mahkemesinde itiraz davası (appeal) açabilecektir. Bu hakka sahip olunduğu başvuru sahibinin ret mektubunda yer alacaktır. Bu ret mektubunda bildirilen süre içerisinde başvuru sahibinin itiraz davası (appeal) açması yararlı olacaktır. İngiltere göçmenlik mahkemesinde dava açmak isteyen başvuru sahipleri firmamız uzmanları ile ret mektuplarında yazan süreler dolmadan iletişime geçerek başvurularını eksiksiz gerçekleştirebilir ve sonuçlarını itiraz gerekçelerinin İngiltere yetkili makamlarınca haklı görülmesi halinde olumluya çevirebilirler.

Nişanlıların yapacakları yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi başvuruları ve olumsuz sonuç alındığı takdirde yapılacak olan itiraz başvuruları titizlikle hazırlanacak bir dosyayla başvuru yapılması gereken başvurulardandır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda vize danışmanlığı almak hatasız başvuru yapmak ve bu sayede olumlu sonuç alabilmek için oldukça yarar sağlar.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte olumlu sonuç alma ihtimalinizi arttıracak şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1658 defa görüntülendi

Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları