image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’de Evlilik Vizesi ile İngiltere’de Eğitim Görülebilir Mi?

İngiltere’de Evlilik Vizesi ile İngiltere’ye eğitim görmek amacıyla gidilememesine karşın başvuru sahiplerinin İngiltere’de 30 günü geçmeyecek şekilde eğitimlere katılması mümkündür.

İngiltere’de Evlilik Vizesi ile İngiltere’de eğitim alabilmek mümkün değildir. Ancak başvuru sahipleri 30 güne kadar gidiş amacı ile bağlantısı olmayan, ekstra bir aktivite olarak gidilecek olan ve maksimum 30 güne kadar olan eğitimlere katılabilmektedir. Ayrıca bu eğitimlere katılabilmek için kişinin gideceği eğitim kurumunun İngiltere’de akredite edilmiş eğitim kurumlarından olması da şarttır. Eğitim kurumunun hangi kurumlar tarafından akredite edilmiş olması gerektiğine dair detaylı bilgi CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilerek öğrenilebilir.

İngiltere vizesinin dünyada olumlu sonuç almanın en zor vize olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda hatasız başvuru yapabilmek ve dolayısıyla olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak oldukça önemlidir. Sağlıklı ve başarılı olma ihtimali yüksek bir başvuru yapabilmek isteyen başvuru sahipleri firmamızdan danışmanlık alarak karmaşık vize başvuru sürecini kolaylaştırabilir ve olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1577 defa görüntülendi

İngiltere’de Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları