image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’de Evlilik Vizesi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

İngiltere’de Evlilik Vizesi başvurusu için çiftlerin gerekli belgeleri toplayarak ve bu belgelerin tercümelerini de yaptırarak bir başvuru dosyası oluşturması gerekir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılacak olan İngiltere’de Evlilik Vizesi başvurularında, diğer vize kategorilerine olan başvurularda da olduğu gibi bazı belgelerin ve bunların tercümelerinin olduğu bir başvuru dosyası teslim edilmelidir. Bu belgeler, başvuru sahiplerinin İngiltere’ye gidiş amacının yalnızca evlilik yapmak olduğu, İngiltere’de yapılacak olan evlilik için tüm masrafların karşılanabileceği, seyahatin sonunda İngiltere’den çıkılacağı gibi hususları kanıtlayabilmelidir.

Başvuru sahibi çiftler, İngiltere’de evlenmek üzere bu İngiltere ziyaretçi/turist vizesine başvuru yapacaksa hangi belgeleri toplamaları gerektiği ve vize başvurusu için kanıtlanması gerekli olan durumların neler olduğuna dair CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler. Bunun yanında başvuru sahipleri başvurularını firmamız aracılığıyla vize alma ihtimallerinin daha yüksek olmasını sağlayacak şekilde profesyonel destek ile gerçekleştirerek nikâh, düğün, yasal partnerlik kaydı vb.ni Birleşik Krallık’ta yapabilirler.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi vize türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen ve hangi belgeleri sunması gerektiğine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin vize alma ihtimalinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek sağlayacak ve başvuru sahibini pek çok muhtemel olumsuz sonuçtan koruyacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1906 defa görüntülendi

İngiltere’de Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları