image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’de Evlilik Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere’de Evlilik Vizesi’ne İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerine göre geçerli bir başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri doğru başvuru formunu doldurabilmek için öncelikle başvuru yapacakları doğru vize türünün bu olduğunu belirlemelidirler.

İngiltere vizesi başvurularında İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerinde yer alan prosedürlere göre başvuru sahiplerinin mutlaka başvuru yaptığı vize türünün başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Bu başvuru formunu doldurabilmek için elbette öncelikle başvuru yapılacak olan vize türünü doğru belirleyebilmek oldukça önem taşır. Başvuru yapılacak olan vize türünü belirleyebilmek ise oldukça zordur. Çünkü çok fazla sayıda vize türü bulunmaktadır. Bu nedenle başvuru yapılacak olan vize türünü en doğru şekilde belirlemek ve hatasız bir başvuru yapabilmek için CSS Legal uzmanları ile birlikte başvuru yapmak başvuru sahiplerine pek çok yarar sağlayacaktır.

İngiltere’de evlenmek ya da yasal partnerlik kaydı yaptırmak isteyen çiftler ise İngiltere’de Evlilik Vizesi için doldurulması gereken başvuru formunu doldurmalıdır. Ancak İngiltere’ye gidecek olan çiftin gidiş amacı yalnızca evlenmek değilse ve yerleşmek gibi bir amaç varsa bu durumda bu vizeye başvuru yapılmamalıdır. Bunun için İngiltere yerleşim/evlilik vizesi başvurusu yapılması ve ona göre formun doldurulması gerekir.

İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türlerinden biri olan İngiltere’de Evlilik Vizesi başvurusunun karmaşık olduğu bu vizeye başvuru yaparak İngiltere’de evlenecek çiftlerce bilinmelidir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1617 defa görüntülendi

İngiltere’de Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları