image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi

Bir İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türü olan İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi’ni alan başvuru sahibinin bağımlılarının yani eş ve çocuklarının bağımlı olarak İngiltere’ye gelme hakkı bulunmamakta ve başvuru sahibinden ayrı bir vize başvurusu yapmaları gerekmektedir.

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi ile İngiltere’de maç, turnuva, sözleşme görüşmesi vb.ne katılmak amacıyla gidecek olan sporcuların eşi ve çocukları bağımlı statüsünde vize başvurusu yapamazlar. Yani eş ve çocukların diğer pek çok İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türünde de olduğu gibi ayrı başvuru yapması gerekiyor. Bu bağlamda eşin ve 18 yaşın üstündeki çocukların İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi, 18 yaşın altındaki çocukların ise İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapması gerekmektedir. Bağımlıların hangi vizeye başvuru yapabileceği kişilerin durumuna göre farklılık gösterebileceği için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek doğru vize türünün belirlenmesini sağlama yanlış vizeye başvuru yapmamak adına oldukça yararlı olacaktır.

Birleşik Krallık’a seyahat edecek olan başvuru sahipleri eş ve çocuklarını İngiltere’ye bağımlıları olarak götürüp götüremeyeceklerini tam olarak bilmiyorlarsa danışmanlarımızla iletişime geçerek bu konu ve vize prosedürleri ile ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirler. Bu sayede doğru vize türüne mümkün olan en eksiksiz şekilde bir başvuru yaparak olumlu sonuç alma şanslarını yükseltebilirler.

İngiltere’de sporcu olarak bulunabilmek amacıyla yapılacak olan İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olup dikkatli bir hazırlık sürecinden sonra başvuru yapılmalıdır. Belgelerin toplanması, bu belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, ücretlerin yatırılması gibi işlemleri kapsayan başvuru öncesi süreçte profesyonel destek almak üzere CSS & Co Legal Services danışmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (itiraz davası, idari itiraz, itiraz kapsamlı başvurunun yeniden değerlendirilmesi başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services uzmanlarıyla birlikte başvurunuzu yapmak ve detaylı bilgi almak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1573 defa görüntülendi

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları