image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi Başvurusu Nereye Yapılır?

Türkiye’den yapılacak olan İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi başvuruları tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine danışmanlarınız tarafından firmamızca işlemlerinizin başlatılmasından sonra size sağlan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercümelerin yapılıp, formların doldurulup, gerekli ücretlerin ödenmesinden sonra başvuru dosyasının teslim edilmesiyle yapılabilir.

Birleşik Krallık’ta bir organizasyon, turnuva vb. bir etkinliğe katılmak amacıyla vize başvurusu yapacak olan sporcular ve teknik kadroda yer alan kişiler İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi başvurularını İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapabilmektedir. İngiltere vizesi başvuruları kesinlikle İngiltere Konsolosluğuna yapılamaz. İngiltere Konsolosluğu yalnızca bu başvuruların değerlendirilmesini yapmaktadır. Başvuru merkezlerinin aracı kurum olarak kabul ettiği başvuru dosyalarını ise sadece İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğu vize memurları inceler ve başvuruyu olumlu ya da olumsuz bir karara bağlar.

Türkiye’de İngiltere vizesi başvuru dosyalarının size sağlanan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılması, formların doldurulup gerekli harçların ödenmesi sonrasında İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilebileceği yedi şehir bulunmaktadır. Başvuru merkezinin yer aldığı şehirler; Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursadır. Bu merkezlerin başvuru sahibi için en yakın olanından randevu alınarak başvuru süreci tamamlanmaktadır. Vize randevusunda başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler verilerek vize başvurusu yapılabilir. Biyometrik bilgiler, başvuru sahibinin beyaz fonda, yakın plandan yüzünün tüm ayrıntılarını gösteren bir yüz fotoğrafı ile parmak izlerinden oluşmaktadır. Bu bilgiler başvuru prosedürünün önemli bir parçasıdır ve verilmedikçe geçerli bir başvuru yapılamaz. Bu nedenle de başvuru sahibi yalnızca kendi başvurusunun randevusuna katılırsa bu bilgileri verebilecek ve geçerli bir başvuru yapabilecektir.

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi başvuruları, titizlikle hazırlanacak bir başvuru dosyası ile başvuru yapılması gereken İngiltere vizesi türlerindendir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda vize danışmanlığı almak olumlu sonuç alabilme şansını arttırmak için oldukça yarar sağlar. Danışmalık almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services’in İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla iletişime geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış kadrosuyla Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine profesyonel destek sunan bir danışmanlık şirketidir. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan ve 2006’dan beri binlerce başvuru sahibinin olumlu sonuç almasını sağlayan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1868 defa görüntülendi

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları