image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Birleşik Krallık’ta sporcu olarak 6 aydan kısa süreli bulunabilmek için İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türlerinden İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapacak olan kişilerin sağlaması zorunlu bir İngilizce dil şartı yoktur.

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi, kişilerin İngiltere’de bir turnuva, maç, idman gibi bir etkinliğe katılmak ya da sözleşme şartları hakkında görüşmek gibi nedenlerle sporcu ziyaretçi olarak gidebilmeleri için verilmekte olan bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vizeye başvuru yapacak kişilerde İngilizce dil şartı aranmamaktadır. Sadece sporcu ziyaretçilerde değil, İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türlerinin hemen hemen hiçbirisinde İngilizce dil şartı bulunmaz. Yani Birleşik Krallık’ta çalışmak, eğitim görmek veya oraya yerleşmek üzere yapılacak olan İngiltere vizesi başvurularında aranmakta olan İngilizce şartı ziyaret kapsamlı başvurularda genellikle aranmamaktadır.

Sporcu ziyaretçi olarak başvuru yapılacak olan İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları, detaylı hazırlık gerektiren başvurular olması nedeniyle hata yapma ya da eksiklik bulunması riskinin yüksek olduğu başvurulardır. Bu riski en aza indirmek ve olumlu sonuç alma ihtimalini en yükseğe çıkarmak isteyen sporcular CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alabilirler.

CSS & Co Legal Services, İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış kadrosuyla 2006’dan bu yana başvuru sahiplerine vize danışmanlığı sunan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapmak ve vize başvurularıyla ilgili her konuda detaylı bilgi almak için Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1737 defa görüntülendi

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları