image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi ile İngiltere’ye seyahat edecek olan kişilerin tüm İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türlerinde olduğu gibi İngiltere’de ücretli bir işte çalışma hakkı bulunmaz.

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi’nde çoğu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türünde olduğu üzere başvuru sahibinin İngiltere’de ücretli ya da ücretsiz bir işte çalışma hakkı yoktur. Bu nedenle bu vize ile İngiltere’ye gidecek olan kişiler herhangi bir işte çalışamazlar.

Birleşik Krallık’a ziyaret kapsamlı vizelerden birisiyle gidecek olan kişilerin çalışma hakkı bulunmadığından dolayı İngiltere’ye çalışmak üzere gidecek olan kişiler çalışma iznini içeren bir vize türü ile İngiltere’ye gitmelidir. Yani çalışmak amacıyla gidecek olan başvuru sahipleri İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden gidiş amacına en uygun vize türüne başvuru yapmalıdır. İngiltere’de ücretli olarak çalışmak isteyen kişiler hangi vizelere başvuru yapabilecekleri ve bu vizelerin şartlarını nasıl sağlayabilecekleri ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için web sitemizin çalışma vizesi ile ilgili kısımlarını inceleyip, sonrasında da danışmanlarımızla iletişime geçebilirler.

Sporcu ziyaretçi olarak İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Titizlikle bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla vize reddi alma ihtimalini azaltmak için bu başvurularda vize danışmanlığı almak oldukça yarar sağlar.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek Londra, Ankara ve İstanbul ofislerindeki İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. 2006 yılından bu yana danışmanlık hizmeti sunmakta olan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1594 defa görüntülendi

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları