image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi başvurusunda doğru başvuru formunu belirleyebilmenin yolu gidiş amacına ve kalış süresine göre doğru İngiltere vizesi türünü belirleyebilmekten geçmektedir.

Birleşik Krallık’a gitmek üzere yapılacak olan vize başvuruları Türkiye’den yalnızca İngiltere Vize Başvuru Merkezine belge listesindeki belgelerin eksiksiz tamamlanması, tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması ve vize harcının ödenmesi sonrası başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerin verilmesiyle yapılabilmektedir. İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilen ve daha önce hazırlanmış olan başvuru dosyasında gösterilmesi gereken en önemli hususlardan biri başvuru sahibinin İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi başvurusunda İngiltere’de herhangi bir maç, turnuva, organizasyon, idman vb. bir etkinliğe katılmak üzere gidecek olmasıdır. Bu hususun başvuru dosyasında nasıl gösterileceği ve dosyada ispatlanması gereken diğer hususlara dair bilgi almak ve başvuruyu uzmanlarla gerçekleştirmek üzere CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’ye sporcu olarak gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularında diğer vize türleri arasından bu İngiltere vizesine başvuru yapılacağının belirlenmesi ve doğru başvuru formunun seçilmesi olumlu sonuç alabilmek adına önem arz eder. İngiltere’ye gidiş amacına ve İngiltere’de kalış süresine göre doğru vize türünü belirledikten sonra o vize türü için doldurulması gereken formu eksiksiz ve hatasız doldurmak gerekir. Bu başvuruyu değerlendiren İngiltere Konsolosluğu’ndaki vize memurları yanlış form doldurulduğu ya da hata olduğu gerekçesi ile vize reddine karar verebilmektedir. Vize reddi almak ise hem maddi kayba yol açmakta hem de yapılacak olan yeni başvurular için olumsuz intiba oluşmasına yol açmaktadır. Bu nedenle danışmanlık almak başvuru sahiplerinin pek çok zararla karşılaşmasını önleyecektir.

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi başvuruları, İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerince belirlenmiş olan karmaşık prosedürlere tabidir. Bu karmaşık başvuru sürecinde hata yapmamak ve olumlu sonuç alma ihtimalini arttırmak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçerek firmamızla başvurularını gerçekleştirebilirler.

CSS & Co Legal Services, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış bir kadro ile 2006 yılından günümüze binlerce başvuru sahibine destek sağlamış bir danışmanlık şirketidir. İngiltere ve Türkiye’de faaliyetlerine devam eden firmamızın Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunmaktadır. İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapmak ve başvuru süreciyle ilgili her konuda detaylı bilgi almak üzere CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1866 defa görüntülendi

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları