image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

Bir İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türü olan İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi başvurusunda hem genel ziyaretçi şartlarının hem de bu İngiltere vizesi türünün kendine özgü şartlarına göre başvuru dosyası oluşturulmalıdır.

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi başvurusunda diğer tüm ziyaret kapsamlı başvurularda olduğu gibi hem İngiltere turist/ziyaretçi vizesi genel şartlarının hem de bu vizeye özgü şartların sağlandığını belgelerle göstermek gerekmektedir. Bu bağlamda bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvurusunda kişinin gidiş amacı, İngiltere’de bulunduğu sürede masraflarının nasıl karşılanacağı, ücret kazanıp kazanmayacağı, kalacağı yer, seyahat sonunda İngiltere’den ayrılıp ayrılmayacağı gibi hususların belgelerle/evraklarla gösterilmesi başvuru sahibinden istenmektedir.

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi’ne başvuru yapacak olan kişinin öncelikle sporcu olduğunu ve İngiltere’de sporla ilgili bir turnuva, maç, organizasyon vb.ne katılmak üzere İngiltere’de kısa süreli olarak bulunacağını gösterebilmesi gerekir. Bunun yanında başvuru sahibinin İngiltere’deki masraflarının nasıl karşılanacağını gösteren belgeler de mutlaka başvuru dosyasında bulunmalıdır.

Bu İngiltere vizesi başvurusu için ayrıca uçak bileti, kalınacak yer ile ilgili ayarlamaların yapıldığına dair belgeler de dosyaya mutlaka eklenmelidir. Buna ek olarak sporcunun İngiltere’de ücretli olarak çalışmayacağı ve başvurusunda beyan ettiği sürenin sonunda İngiltere’den mutlaka ayrılacağını da ispatlaması gerekir.

Bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesini almak için ispatlanması gereken tüm durumlar için hangi belgelerin dosyada bulunması gerektiğine dair uzmanlarımız kişinin durumuna göre bir belge listesi oluşturarak vize alma ihtimalinizin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek sağlayacaktır. Dosya hazırlığı, tercümelerin yapılması, formların doldurulması gibi vize başvurusu öncesi işlemler ile ilgili danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi başvuruları, karmaşık prosedürlerin olduğu başvurulardır. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle başvuru öncesindeki hazırlıklar titizlikle ve detaylı bir şekilde yapılmalıdır. Bu süreçlerde herhangi bir problem yaşayan başvuru sahipleri CSS Legal’in İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek uzman danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvuru işlemleri ile ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1684 defa görüntülendi

İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları