image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi Süresi Ne Kadardır?

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi uzun dönemli ve kısa dönemli olarak farklı sürelerle verilmektedir.

Şirket İçi Transfer için İngiltere Vizesi’ne başvuracak olan adayın öncelikle işveren tarafından sponsorlu olması ve sponsorluk sertifikasının temin edilmiş olması gerekmektedir.

Bu İngiltere çalışma/iş vizesine süre olarak kısa dönemli veya uzun dönemli olarak başvurulabilir. Long-term Staff yani uzun dönemli olarak başvuracak olanlar en az 12 aylığına çalışmak zorundadırlar. Kısa dönemli yani Short-term staff olarak şirket içi transfer yapacak olanlar ise maksimum 12 aylığına çalışmak zorundadırlar.  Kısa dönemli veya uzun dönemli olarak başvuracak olan adayların hepsi vizesine seyahat tarihlerinden en erken 3 ay önce başvuruda bulunabilmektedir.

İngiltere çalışma/iş vizesine türlerinden İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1739 defa görüntülendi

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi Sıkça Sorulan Soruları