image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi Süresi Bitince Uzatılabilir Mi?

İngiltere çalışma vizesi türlerinden olan İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi bitince İngiltere’den uzatılabilen bir vize türüdür.

Birleşik Krallık’tan uzatılabilen bir vize olan İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi uzun dönem, kısa dönem gibi kendi alt kategorileri olan puan bazlı bir vize türüdür. Bu İngiltere vizesinin ilk süresi alt kategorisinin izin verdiği süre ile ya da CoS belgesinde yazan süreden 1 ay fazla olarak verilir.

İngiltere’de verilen ilk İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi süresinin uzatılması gereken durumlarda toplam kalış süresi her alt kategori için belirtilen süreyi maksimum süreyi aşmaksızın uzatılabilir. Kişisel duruma göre sürenin ne kadar uzatılabileceği hakkında detaylı bilgi için Londra ofisimizle irtibata geçilebilir.

Şirket içi transfer amacıyla başvurulabilen bu İngiltere çalışma/iş vizesi türünde uzatma almanın şartlarını karşılayabilmek oldukça zordur ve başvurunun bir uzman danışmanlığında yapılması faydalı olacaktır. Bu şartlar; İngiltere’de İngiltere’ye gelmeden öncekiyle aynı işi yapıyor olmak, aynı işverene bağlı olarak çalışıyor olmak ve uygun bir maaş alıyor olmaktır. Uygun maaş her alt kategori için farklılık gösterdiği için uzmanlarımızla iletişime geçilerek kişisel duruma göre bilgi alınması yararlı olacaktır. İngiltere’den uzatma başvurusu yapacak kişiler CSS Legal Londra ofisi ile irtibata geçebilirler.

Şirket içi transfer amacı ile yapılan İngiltere vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Dolayısıyla bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok yarar sağlayacaktır. Eksiksiz bir başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1926 defa görüntülendi

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi Sıkça Sorulan Soruları