image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi, dosyanın tamamlanması ve teslim edilmesiyle başvuru yapılan tarihten itibaren yaklaşık olarak 3 hafta yani 15 iş günü içerisinde açıklanmaktadır.

Şirket İçi Transfer için İngiltere Vizesi, normal şartlarda belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, başvuru formlarının doldurulup, gerekli başvuru/vize ücreti ödemelerinin yapılıp, vize randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru yapılmasının ardından yaklaşık olarak 3 hafta yani 15 iş günü içerisinde açıklanmaktadır. İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğu tarafından incelenen başvurular konsolosluğun yoğunluğuna göre kimi zaman biraz daha geç açıklanabilmektedir. Bu nedenle başvurusunun sonucunu daha kısa sürede alması gereken başvuru sahipleri konsolosluğun sunduğu bazı servislerden faydalanarak hızlandırılmış/acil başvuru yapabilirler. 5 iş günü içerisinde sonuç almak isteniyorsa Öncelikli Servis (Priority Visa Service), 24 saat içerisinde sonuç almak isteniyorsa da Ekstra Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service)’ten yararlanılabilir.

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok önem taşır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1784 defa görüntülendi

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi Sıkça Sorulan Soruları