image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi ile bağımlıların yani eş/partner ve çocukların başvuru sahibinin bağımlısı olarak başvuru yapma hakkı bulunmaktadır.

Şirket İçi Transfer için İngiltere Vizesi kapsamında başvuru yapacak olan kişi eş ve çocuklarını da kendisi ile birlikte İngiltere’ye götürmek için veya kendisi İngiltere’ye gittikten sonra eş ve çocuklarının kendisine katılmasını sağlamak için vize başvurusu yapılabilmesi mümkündür. İngiltere Şirket İçi Transfer    Vizesi sahibinin eş ve çocukların İngiltere’ye gidebilmesini sağlamak üzere vize başvurusu hakkında detaylı bilgi için CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Şirket içi transfer amacıyla yapılacak olan İngiltere vizesi başvuruları ve bu vize başvuru sahiplerinin bağımlıları olan eş ve çocuklarının başvuruları oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok önem taşır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1633 defa görüntülendi

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi Sıkça Sorulan Soruları