image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi başvurusunda tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere doğru başvuru formunu seçmek çok önemlidir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılacak olan Şirket İçi Transfer için İngiltere Vizesi başvurusunda diğer İngiltere vizesi başvurularında da olduğu gibi doğru başvuru formunu seçmek çok önemlidir. Çünkü vize memurları bu tip bir hatada yanlış başvuru yapıldığı gerekçesi ile vize reddi kararı alabilmektedir.

Başvuru formunu doğru belirleyebilmek için ise öncelikle başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türünün doğru saptanabilmesi önem arz eder. Başvuru sahiplerinin başvurularda en çok problem yaşadığı konu hangi vize türüne başvuru yapacaklarını belirleyememeleridir. Bunun temel nedeni; çok fazla sayıda vize türünün bulunmasıdır. Bu nedenle doğru vize türünü ve dolayısıyla doğru başvuru formunu saptayamayan başvuru sahipleri CSS Legal uzman vize danışmanlarıyla iletişime geçebilirler. Danışmanlarımız öncelikle kişinin gitme amacını anlayacak ve sonrasında buna en uygun vize türünü saptayacaktır.

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi başvuruları karmaşık başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak başvuru sahiplerine pek çok fayda sağlamaktadır. İngiltere göçmenlik hukuku uzmanları ile başvurusunu gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile ofislerimize gelerek veya telefon ederek uzmanlarımızla görüşebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1709 defa görüntülendi

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi Sıkça Sorulan Soruları