image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Diğer İngiltere çalışma vizesi türlerinin aksine İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi başvurularında aranan şartlar içerisinde İngilizce dil şartı bulunmamaktadır.

Şirket İçi Transfer için İngiltere Vizesi, İngiltere’ye gidip çalışmakta bulunduğu şirketin İngiltere ayağında çalışmak isteyen kişilerin puan bazlı sistemden 50 puan topladıktan sonra İngilizce dil şartı aranmayacaktır. İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi her ne kadar İngiltere çalışma vizesinin alt kategorilerinden biri olsa da bu vize türünde normal çalışma izni için İngiltere vizesi alanların aksine, Şirket İçi Transfer için İngiltere Vizesi almak suretiyle İngiltere’ye gidip çalışmakta bulunduğu şirketin İngiltere ayağında çalışmak isteyen kişilerde 50 puan topladıktan sonra İngilizce dil şartı aranmayacaktır. İngilizce dil şartı aranmasa da başvuru sahiplerinin vizeyi alabilmeleri için yönetmelikte belirtilmiş olan minimum 50 puanı mutlaka tamamlayabiliyor olmaları gerekmektedir.

İngiltere’de çalışmak amacı ile yapılan İngiltere çalışma vizesi türlerinden şirket içi transfer vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok önem taşır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1776 defa görüntülendi

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi Sıkça Sorulan Soruları