image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

İngiltere çalışma vizesi türlerinden olan İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin mutlaka katılması gereken mülakat şartı bulunmamaktadır.

Bir İngiltere çalışma/iş vizesi türü olan İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi başvurusu yapan kişiler bilmelidir ki; başvurularında mülakata girmeleri gibi bir şart bulunmamaktadır. Yalnızca çok ender durumlarda İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinin başvuru sahipleri mülakata çağrılabilmektedir. Bu durumlar genellikle başvuru dosyasında bazı bilgilerin şüpheli bulunması ya da net olarak anlaşılamamasıdır. Bu gibi durumların dışında çalışma başvurularında çok fazla mülakat talebi ile karşılaşılmamaktadır.

Başvurusunu CSS & Co Legal Services ile gerçekleştiren başvuru sahipleri İngiltere Konsolosluğunda görüşmeye çağrılmaları durumunda uzmanlarımız tarafından sorulacak sorular hakkında bilgilendirileceklerdir.

Şirket İçi Transfer Vizesi başvuruları puan bazlı dikkatli yapılması gereken başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Eksiksiz bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla vize reddi almamak için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1629 defa görüntülendi

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi Sıkça Sorulan Soruları