image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi, başvuru dosyasının hazırlanıp, tercümelerin yapılıp, formların doldurulması ve ödemelerin yapılması işlemlerinin ardından İngiltere Vize Başvuru Merkezindeki randevuya katılıp vize başvurusu yapılmasını takip eden 3 hafta yani 15 iş günü içerisinde sonuçlanan bir İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türüdür.

İngiltere ziyaretçi/turist vizesi başvuruları başvuru öncesindeki belgelerin toplanması, tercümelerinin yapılması, formların doldurulması gibi işlemlerin yapılmasının ardından İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınan randevuya katılıp başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin verilmesinin ardından 3 hafta (15 iş günü) içerisinde açıklanır. İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi de bir İngiltere ziyaretçi/turist vizesi olması nedeniyle 3 hafta yani 15 iş günü içerisinde sonuçlanan bir vize türüdür.

Vize sonucunun 15 iş gününden daha kısa bir sürede alınması gereken hallerde başvuru sahibi konsolosluğun sunduğu Öncelikli Servis ve Süper Öncelikli Servis’ten yaralanarak daha kısa zamanda sonuç alabilir. Öncelikli Servis 5 iş günü ve Süper Öncelikli Servis ise 24 saat içerisinde sonuç alınmasını sağlamaktadır. Öncelikli Servis tüm vize başvuru merkezlerinden alınabilirken, Süper Öncelikli Servis yalnızca İstanbul’daki vize başvuru merkezinden alınabilmektedir.

İngiltere vizesinin olumlu sonuç almanın en zor vize olduğu gerçeği herkesçe bilinen bir gerçektir. Başvuru prosedürü karmaşıktır ve başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak oldukça yararlı olacaktır. Vize başvurusunu danışmanlarla gerçekleştirmek genellikle olumlu sonuç alınmasını sağlayacaktır. Ancak olumsuz bir sonuç alınması halinde de vize memurlarının gerekçeleri haklı bulması halinde sonucun itiraz yoluyla olumluya çevrilmesini sağlayacağı için başvuru sahiplerini pek çok zarardan ve olumsuz sonuçtan koruyacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru prosedürleri ile ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan ve 2006’dan bu yana binlerce başvuru sahibine yardımcı olan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1666 defa görüntülendi

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları