image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi ile bağımlıların yani eş ve çocukların Birleşik Krallık’ta başvuru sahibinin bağımlısı olarak gelemeyip, ayrı başvuru yapmaları gerekmektedir.

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi ile Birleşik Krallık’a sanatçı ziyaretçi olarak gidecek olan kişilerin vize başvurularında eş ve çocukları bu kişinin bağımlısı olarak vize başvurusu yapamamaktadır. Eş ve çocuklar başvuru sahibinden ayrı olarak vize başvurusu yaparak İngiltere’ye bu kişi ile gidebilmektedir. Bu bağlamda eş ve 18 yaşından büyük çocuklar İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesine, 18 yaşından küçük çocuklar ise İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesine başvuru yaparak İngiltere’ye seyahat edebilecektir. Bazı durumlarda bunların dışında bir vize türüne başvuru yapmak da gerekebileceği için danışmanlarımızla irtibata geçerek durumunuzu ve gidiş nedeninizi anlattıktan sonra başvuru işlemlerinizi başlatarak başvuru yapmanız gereken vize türünün doğru belirlenmesini sağlayabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurusu oldukça karmaşık yapıda olan ve olumlu sonuç almanın zor olduğu başvurulardır. Bu nedenle İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzmanlaşmış bir danışmandan profesyonel destek almak yararlı olacaktır. Bunun için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek doğru vize türüne başvuru yapılmasını sağlayabilir, vize alma ihtimalinizin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek alabilirsiniz.

Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan ve İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek vize başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1493 defa görüntülendi

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları