image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi ile İngiltere’de Eğitim Görülebilir Mi?

Bir İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türü olan İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi ile İngiltere’de 30 güne kadar bazı özel eğitim kurumlarında eğitim alabilmek mümkündür.

İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türleri ile Birleşik Krallık’a gidecek kişilerin 30 güne kadar bazı eğitimlere katılabilme hakkı bulunmaktadır. İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türlerinden biri olan İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi ile İngiltere’ye sanatçı ziyaretçi olarak gidecek kişiler 30 güne kadar İngiltere’de akredite edilmiş özel bir kurumdan eğitim alabilirler. Akredite edilmiş kurumlar ve alınacak eğitimlerle ilgili olarak bilgi almak isteyen kişiler en güncel bilgileri danışmanlarımızla iletişime geçerek alabilirler.

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi ile İngiltere’ye gidecek olan kişilerin en fazla 30 güne kadar eğitim almak istiyorlarsa sağlamaları gereken bazı şartlar vardır. Bu şartlardan biri, kişinin İngiltere’ye gitmekteki esas amacının eğitim görmek olmaması yani bunun ekstra bir aktivite olmamasıdır. Çünkü esas amacı eğitim görmek olan başvuru sahiplerinin taşıdıkları şartlara göre kendilerine en uygun olan İngiltere Öğrenci Vizesi türüne başvuru yapmalara gerekir. Birleşik Krallık’ta eğitim almak isteyen kişiler, İngiltere Öğrenci Vizesi türleri hakkında web sayfamızın ilgili kısımlarını okuyabilirler. Ayrıca başvurusunu firmamızla yapmaya karar veren kişiler iletişim bilgilerimiz aracılığıyla firmamız danışmanları ile iletişime geçerek başvurularını eksiksiz ve en doğru şekilde gerçekleştirmek için profesyonel destek alabilirler.

Bu İngiltere vizesi ile Birleşik Krallık’ta eğitim almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken bir diğer husus en fazla 30 gün eğitim alabilecekleridir. Akredite edilmiş özel eğitim kurumlarından eğitim almak isteyen kişiler bu eğitimi tek seferde alabilecekleri gibi birden fazla eğitim şeklinde de alabilirler. Burada önemli olan eğitimin sayısından ziyade 30 günü geçmemesidir. Çünkü daha önce de bahsettiğimiz üzere bu İngiltere vizesinin esas amacı eğitim görmek değildir. Esas amacı eğitim görmek olan kişiler İngiltere Öğrenci Vizesi başvurusu yapmalıdır.

Sanatçı ziyaretçiler için İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları, oldukça karmaşık yapıda olan başvurular olduğu için titizlikle hazırlanacak bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda vize danışmanlığı almak hata riskini en aza indirmek için oldukça yarar sağlar.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvurular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services’in Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1504 defa görüntülendi

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları