image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi başvuruları ziyaret kapsamlı diğer İngiltere vizesi türleri gibi İngilizce dil şartının arandığı vize başvurularından değildir.

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi’ne başvuru yapacak olan başvuru sahiplerinin sağlaması zorunlu olan bir İngilizce dil şartı yoktur. Ziyaret kapsamlı diğer İngiltere vizesi türlerinin pek çoğunda olduğu üzere bu ziyaretçi/turist vizesi türünde de başvuru sahibinin İngilizce bilip bilmediğine bakılmamaktadır. Yani diğer ana kategorilerden İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere yerleşim/evlilik vizesi ve İngiltere çalışma/iş vizesi başvurularında karşılanması gereken İngilizce şartı ziyaret kapsamlı vize türleri için genellikle aranmamaktadır.

Dünyada en zor olumlu sonuç alınabilen vize başvurularından birinin İngiltere vizesi başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Buna ek olarak vize ve göçmenlik kuralları ve yönetmelikleri dinamik bir yapıda olup sürekli değişmektedir. Dolayısıyla bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alabilmesi için oldukça yararlı olmaktadır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (itiraz davası, idari itiraz, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve vize başvuru sürecine dair her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1500 defa görüntülendi

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları