image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi başvuru formunu belirleyebilmek için öncelikle çok sayıda olan İngiltere vizesi türleri içerisinden başvuru yapılacak vize türünü doğru belirleyebilmek gerekir.

İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerine göre vize başvuru prosedürünün en önemli aşamalarından biri başvuru formunu doğru seçmek ve eksiksiz bir şekilde doldurabilmektir. Oldukça detaylı olan başvuru formunu doğru seçmek ve eksiksiz doldurmak ise fazlasıyla zordur. Doğru başvuru formunu seçebilmek için öncelikle başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türü doğru belirlenmelidir. Bu işlemlerden herhangi birisinde yapılacak olan en ufak bir hata veya eksiklik ise vize başvurusunun reddedilmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerine uygun bir başvuru yapabilmek için bu alanda uzmanlaşmış danışmanlarımızdan yardım alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Danışmanlarımız İngiltere’yi yetenek sınavı, sergi, festival, konser,  televizyon programları, imza günleri vb. bir etkinliğe katılmak üzere 6 aydan kısa süre ile Birleşik Krallık’ı ziyaret edecek olan sanatçıların İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi’ne vize alma ihtimallerinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek sağlamaktadır.

İngiltere vizesi başvurularının olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu herkesçe bilinen bir gerçektir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak ve hata ihtimalinin düşük olduğu bir başvuru dosyası ile başvuru yapmak oldukça önem taşır. Vize başvurusunu danışmanlarımızla gerçekleştirmek genellikle olumlu sonuç alınmasını sağlayacaktır. Ancak herhangi bir nedenle olumsuz bir sonuç alınması halinde de vize memurlarınca gerekçelerin haklı bulunması halinde sonucun itiraz yoluyla olumluya çevrilmesini sağlayacağı için başvuru sahiplerini pek çok zarardan ve olumsuz sonuçtan koruyacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan ve 2006 yılından bu yana hizmet sunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1651 defa görüntülendi

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları