image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Sanatçı Turist/Ziyaretçi Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi ücretleri, tüm İngiltere vizesi ücretleri gibi İngiliz hükümeti tarafından Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezi tarafından Dolar üzerinden alınmakta ve döviz kuruna bağlı olarak sürekli değişkenlik göstermektedir.

İngiltere vizesi ücretleri, her yıl 5 Nisan’da mali yılın değişmesi ile birlikte değişmektedir. Bunun dışında vize ücretleri dolar üzerinden ödendiği için kurun değişmesi ile birlikte sıklıkla değişkenlik gösterir. Bu nedenle başvuru sahiplerinin güncel fiyatları öğrenmek için uzmanlarımızla iletişime geçmeleri daha yararlı olacaktır. Uzmanlarımız başvuru işlemleri başladıktan sonra başvuru sahiplerinin vize ödemelerinin yapılmasını da sağlamaktadır.

Yukarıda vize ücretleri ile ilgili olarak açıklanan her şey İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi’ne ödenen ücretler için de geçerlidir. Bu vizeye başvuru yapacak olan sanatçılar da firmamızla iletişime geçtikleri takdirde hem ücretlere hem de vize prosedürlerine dair en güncel bilgilere ulaşabilecektir.

İngiltere vizesinin oldukça zorlu başvuru prosedürlerine sahip olduğu herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak çok yarar sağlar. Danışmanlık almak üzere İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzmanlaşmış kadromuzla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve prosedürler ile başvuru süreci ile ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services’in Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1482 defa görüntülendi

İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları