image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurularında normal şartlar altında başvuru sahiplerine mülakat yapılmamaktadır.

Tüm İngiltere vizesi türlerinde olduğu gibi İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurularında da başvuru sahibinin İngiltere Konsolosluğu’nda mülakata çağırılması gibi bir durum bulunmaz. Buna karşın çok ender durumlarda İngiltere Konsolosluğu başvuru sahiplerini mülakata çağırabilmektedir. Bu mülakat daha çok Konsolosluğun şüpheli ya da eksik gördüğü evraklar varsa, bir de başvuran kişiyi tanımak istemesi neticesinde mümkün olabilmektedir.

İngiliz Konsolosluğu daha önce İngiltere’ye giriş çıkış yapmış kişilerden de mülakat talep edebilir. Yani daha önceden birçok kez İngiltere vizesi almış kişilerin görüşmeye çağrılmayacağı gibi bir kanı doğru değildir. Ayrıca İngiliz Konsolosluğu görüşme talep ettiğinde bu durum İngiltere vizesi talebinin reddedileceği şeklinde yorumlanmamalıdır.

Başvurusunu firmamız danışmanlarıyla yapan başvuru sahipleri mülakata çağırılmaları durumunda danışmalarımız mülakatta ne tür sorularla karşılaşılabileceğine dair bilgilendirmeler yaparak profesyonel destek sağlayacaktır. Dolayısıyla başvuru işlemleriniz başladıktan sonra mülakat ile ilgili de danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İngiltere’ye gitmek üzere başvurulabilen diğer vize türlerinde de olduğu üzere İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu yapıdaki başvurularda ise hata veya eksiklik yapma ihtimali oldukça yüksektir. En ufak bir eksiklik ya da hata durumunda ise konsolosluk vize memurları ret kararı vermektedir. Vize reddi almamak için başvuru sahipleri CSS Legal danışmanlarından profesyonel danışmanlık hizmeti alabilirler.

2006 yılından günümüze binlerce başvuru sahibinin olumlu sonuç almasını sağlayan CSS & Co Legal Services’in İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış danışmanları ile irtibata geçerek vize başvurunuzu yapabilirsiniz. İngiltere ve Türkiye’de Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1731 defa görüntülendi

İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları